suma zakupów: 0.00 zł

O Firmie

Drukservice - budynek firmyDRUKSERVICE rozpoczął działalność w 1990 roku. W tym czasie była to jednoosobowa firma Janusza Wielewskiego, która jako jedna z pierwszych w Polsce zaopatrywała polskie drukarnie w importowane materiały poligraficzne. Początkowa współpraca opierała się na kontaktach z firmą E.T. Gleitsmann z Berlina, należącą do Grupy Michael Huber. W 1992 roku firma przekształciła się w spółkę cywilną, a drugim jej udziałowcem został Paweł Racław. W tym czasie DRUKSERVICE nawiązał kontakty handlowe z kolejnymi dostawcami, takimi jak: AGFA, PHOENIX, WETTEX, SAUER, MARKS, BIRKAN czy FOLEX. Dzięki temu rozszerzono ofertę i pozyskano wielu nowych klientów.

zarząd firmy: Julita Wielewska, Janusz Walczak, Paweł RacławWciąż rozwijająca się firma - w 1996 r. - przekształciła się spółkę prawa handlowego, a jej udziałowcami i jednocześnie członkami zarządu zostali wcześniejsi współwłaściciele spółki cywilnej: Janusz Wielewski (obecnie Walczak), Paweł Racław oraz Julita Wielewska.


W 2002 roku firma przeniosła swoją siedzibę do podbydgoskiej Brzozy. Obiekt znajduje się przy jednej z głównych dróg wylotowych z Bydgoszczy w kierunku Konina - w odległości ok. 10 km od centrum miasta. Obiekt posiada dogodny dojazd i obszerny parking.


Poza częścią biurową – przestronnym działem sprzedaży – w siedzibie firmy znajdują się magazyny oraz profesjonalna mieszalnia farb offsetowych, która ściśle kooperuje z firmą Michael Huber Polska z Wrocławia.Aktualnie DRUKSERVICE jest autoryzowanym dystrybutorem produktów firm: AGFA, PHOENIX, FOLEX i MICHAEL HUBER POLSKA. Dzięki temu firma proponuje swoim odbiorcom kompleksowe zaopatrzenie w materiały poligraficzne. Po 15-tu latach funkcjonowania na wolnym rynku DRUKSERVICE nadal dynamicznie się rozwija i swoją działalnością obejmuje coraz większy obszar a dzięki poszerzającemu się gronu stałych klientów oferuje produkty coraz lepszej jakości, w coraz coraz atrakcyjniejszych cenach. Klienci cenią sobie przede wszystkim fachowość obsługi – pracownicy DRUKSERVICE to nie tylko handlowcy, ale również eksperci, którzy swoją wiedzę zdobywali w trakcie wieloletniej pracy w branży poligraficznej. Dzięki temu w profesjonalny sposób pomagają klientom rozwiązywać nawet najtrudniejsze problemy technologiczne.
do góry strony powered by BZI
licznik: 33400869
autoryzowany przedstawiciel firm:
Kapitał zakładowy: 300 000zł      NIP: 967-04-80-024      KRS: 0000117283, Sąd Rejonowy w Bydgoszczy